Kipsivalu

Kipsivalust põrandad, ideaalne valik, kui soovid perfektselt siledaid põrandaid!

Kipsivaluga saab ideaalselt siledad põrandad. Kipsivalu on looduslikest ja taaskasutatavatest koostisainetest valmistatud isetasanduv põrandasegu. See on tsemendivaba.

Kuna kipsivalu on kerge kasutada ja see on mitteallergeenne, sobib see kasutamiseks nii erinevates avalikes ruumides kui ka eramajades ja korterites. Tänu oma kergusele kasutatakse kipsivalu tihti just ülemistel korrustel.  Kipspõrand sobib eriti hästi puit- ja palkmajadesse ning puidust korrusmajadesse. Vanade majade renoveerimisel on selle isetasanduva omaduse poolest kipsivalu lihtne kasutada põrandate ühetasaseks muutmiseks. Sobib suurepäraselt kasutamiseks põrandakütte puhul.

Kipsist valatud põrandad kuivavad kiiresti ja juba järgmisel päeval saab sellel kõndida. Kolmandal päeval saab peale tõsta raskemad esemed ning viiendal päeval võib ka põrandakütte sisse lülitada.

   Kipsivalu saab kasutada ainult siseruumides.

Plaatimine

Põrandate plaatimine, seinte plaatimine, põrandaküttega põrandate plaatimine, märgade ruumide plaatimine. Treppide plaatimine nii sees kui väljas.

Krohvimine

Seinte krohvimine krohvipritsiga ja ka käsitsi. Krohvimisel kasutame erinevaid krohvisegusid; kipskrohv, lubikrohv või tsementkrohv

Muud tööd

Kipspõrandate valu, põrandate tasandamine, põrandakütte paigaldus, vannitoa torutööd, hüdroisolatsioonitööd, vannitoa sisustuse paigaldamine.

Kipsivalust põrandad!

klientide tagasiside

Info/ Tellimine

M & S Ehitus oü

+ 372 52 29 470